Колело с въртяща се планка с отвор за монтаж 10,2 мм, спирачка и метална вилка. Колелото е 50X24 мм, направено от сива немаркираща гума, с полипропиленова джанта, пластмасови тасове против боклук и единичен прецизен лагер на оста.
| технически данни | |
|---|---|
| Вид на вилката | Въртящо се със спирачка |
| Вид на монтажа | Дупка за монтаж |
| Mатериал на колелото | Сива гума |
| джанта материал | Полипропилен |
| Стандарт | EN-12530 |
| ексцентрицитет (mm) | 25mm |
| Отвор за монтаж (mm) | 10,2mm |
| Ширина на колелото (mm) | 24mm |
| твърдост на колело | 82shA |
| Статична товароносимост (Kg) | 110Kg |
| Температурен диапазон (°C) | -15C/+80C |
| Тегло на колело (Kg) | 0.282Kg |
| Въртящ момент (mm) | 91mm |