Колело 100х32 мм, направено от електропроводима сива гума, с полипропиленова джанта. Отвор на оста Ø10 мм, без лагер на оста.
| технически данни | |
|---|---|
| Вид на вилката | Колело |
| Mатериал на колелото | Електропроводима сива гума |
| джанта материал | Полипропилен |
| Стандарт | EN-12530 |
| Ширина на колелото (mm) | 32mm |
| твърдост на колело | 82shA |
| Статична товароносимост (Kg) | 180Kg |
| Температурен диапазон (°C) | -15C/+80C |
| Тегло на колело (Kg) | 0.106Kg |
| Отвор на оста (mm) | 10mm |
| дължина на главината (mm) | 36mm |
| Други размери | ||||
|---|---|---|---|---|
| Код на продукта | Диаметър на колелото | Вид на лагера | Цялостна височина | Товароносимост |
| WLTPA075S.EC | 75mm | без лагер | 37.5mm | 70Kg |
| WLTPA125S.EC | 125mm | без лагер | 62.5mm | 100Kg |
| WLTPA150S.EC | 150mm | без лагер | 75mm | 100Kg |