Колело с въртяща се неръждаема планка, спирачка и метална вилка. Колелото е 75х24 мм, направено от сива немаркираща гума, с полипропиленова джанта, без лагер на оста.
| технически данни | |
|---|---|
| Вид на вилката | Въртящо се със спирачка |
| Вид на монтажа | Планка |
| Mатериал на колелото | Сива гума |
| джанта материал | Полипропилен |
| Стандарт | EN-12530 |
| ексцентрицитет (mm) | 30.5mm |
| Планка (mm) | 60x60mm |
| Разстояние между отворите (mm) | 43/49 X 43/49mm |
| Ширина на колелото (mm) | 24mm |
| твърдост на колело | 82shA |
| Статична товароносимост (Kg) | 120Kg |
| Температурен диапазон (°C) | -15C/+80C |
| Тегло на колело (Kg) | 0.336Kg |
| Отвори на планката (mm) | 6.4mm |
| Въртящ момент (mm) | 91mm |
| Други размери | ||||
|---|---|---|---|---|
| Код на продукта | Диаметър на колелото | Вид на лагера | Цялостна височина | Товароносимост |
| MX050TPATSBK | 50mm | без лагер | 73.5mm | 50Kg |
| MX050TPCTSBK | 50mm | двоен сачмен лагер | 73.5mm | 50Kg |
| MX075TPCTSBK | 75mm | двоен сачмен лагер | 101mm | 60Kg |
| MX100TPATSBK | 100mm | без лагер | 123.5mm | 70Kg |
| MX100TPCTSBK | 100mm | двоен сачмен лагер | 123.5mm | 70Kg |
| MX125TPATSBK | 125mm | без лагер | 148.5mm | 80Kg |
| MX125TPCTSBK | 125mm | двоен сачмен лагер | 148.5mm | 80Kg |