Колело с въртяща се планка с отвор за монтаж 10,2 мм и метална вилка. Колелото е 50х24 мм, направено изцяло от бял полиамид, без лагер на оста.
| технически данни | |
|---|---|
| Вид на вилката | Въртящо се |
| Вид на монтажа | Дупка за монтаж |
| Mатериал на колелото | полиамид |
| джанта материал | полиамид |
| Стандарт | EN-12530 |
| ексцентрицитет (mm) | 25mm |
| Отвор за монтаж (mm) | 10.2mm |
| Ширина на колелото (mm) | 24mm |
| твърдост на колело | 90shA |
| Статична товароносимост (Kg) | 100Kg |
| Температурен диапазон (°C) | -15C/+80C |
| Тегло на колело (Kg) | 0.197Kg |